CELLATLAR KAHVESİ

Tanıtım Videoları

CELLATLAR KAHVESİ Tanıtım Videoları
“Kim, celladını karşılarken bu kadar mutlu olurdu ki?”
Tanıtımı İzlemek için tıklayın.


Türk Gerilim Yazarı Erol Çelik'in 5. Kitabı Cellatlar Kahvesi çıktı.

Cellatlar Kahvesi, dramatik yapıya sahip, tarihi bir gerilim romanıdır.
Öyküsü, oğullarının gözü önünde, Onur Savaşı'nda birbirlerini öldürmek için dövüşen iki cellatbaşının mücadelesiyle başlar. Onur Savaşı, her cellat için kutsaldır. Makamlarını onurlarıyla tohumlarına bırakabilmenin tek yoludur.
Oğulları, babalarının ölümünü seyretmelidirler ki, Cellatlar Kahvesi'nin kurallarını hamurlarına ekleyebilsinler. Bilsinler ki, bir cellatbaşını ancak başka bir cellatbaşı öldürebilir.

Derler ki, gerçek öyküler, bir kere anlatılanlardır.
Tanıtımı İzlemek için tıklayın.


Osmanlının kalbinde yaşanan bir gerilim romanı.

Heyula, Satranç ve Şövalye, 19 Numaralı Koltuk, Ağlatan kitaplarının yazarından, 
"Kim, celladını karşılarken bu kadar mutlu olurdu ki?"
Cellatlar Kahvesi; sarayın dışında yaşayan zenginlere, soylulara ve komutanlara hizmet eden, bostancıbaşı himayesindeki cellatların toplandığı, saraydan bağımsız, tamamen kurmaca bir kahvehanedir. Erol Çelik, tarihin en gizemli canilerinin hayatlarını, palalarından damlayan kanlar eşliğinde anlatıyor.
O bir cellat oğluydu ve oğlu bir cellat olacaktı.
Cellatlar Kahvesi, Cadı Yayınları etiketiyle çıktı.


“Sakın başkasının suyunu kirletme oğlum!”
Tanıtımı İzlemek için tıklayın.


Erol Çelik'in kaleminden bir Osmanlı gerilim romanı, Cellatlar Kahvesi.

Heyula, Satranç ve Şövalye, 19 Numaralı Koltuk, Ağlatan kitaplarının yazarından, kan ve günahla yıkanmış, gururları için ölmeye hazır cellatların yaşadığı bir dünyaya yolculuk.

"Oysa baban sana anlatmıştı bu saatte suya girmemen ve suyu kirletmemen gerektiğini lakin sen onu dinlemedin, o pis kanla, tertemiz suyumuzu kirlettin."“Sakın başkasının suyunu kirletme oğlum!”
Tanıtımı İzlemek için tıklayın.


Türk Gerilim Yazarı Erol Çelik'ten Cellatlar Kahvesi yayımlandı.

Cellatlar Kahvesi'nin başkarakteri Çatal Ağa'nın lakabının hikâyesini veya Balıkhane Zindanındaki Keşanlının infazını okuduğunuzda burnunuza, toprağa düşen kanın kokusu gelecek.
Cellatlar Kahvesi, dramatik yapıya sahip, tarihi bir gerilim romanıdır.
Heyula, Satranç ve Şövalye, 19 Numaralı Koltuk, Ağlatan kitaplarının yazarı Erol Çelik, "Kitaptaki yirmiden fazla karaktere sayfalarca analiz ve kurgu yaptığım için, sanki her biriyle tanışmış, ellerini sıkmış, ölümlerini izlemiş gibiyim," diye anlatıyor kitabını.